Novinky

S Arynkou jsme zaleji na sono a máme potvrzenou březost :-). Štěňátka by se měla narodit v druhé polovině června. Tatínek štěňátek je Pack Leader Jack Demon, krásný a milý pejsek z Německa.

Dnes jsme byly s Pandičkou na sono vyšetření a pan doktor nám potvrdil, že je březí :-). Štěňátka očekáváme na konci května.

29.3.2023 ráno jsem zajela s Pandičkou na veterinu změřit hladinu progesteronu. Za hodinu mi volá sestřička a říká: Tak paní Kašparová, je tam 11,5 a já říkám cožééé??? A tak začal blázinec a cca 600 Km před námi. Do Hilgenroth, kde Bolle žije se svými úžasnými páníčky Jennifer a Danielem, jsme dorazili asi po 17 té hodině a mohlo začít...

V pátek 25.11.2022 jsme jeli s Arynkou na sono vyšetření k panu doktorovi Jiroudkovi do Veterina Oblačná v Liberci. Bohužel Arynka nezabřezla, tak že na štěňátka si budeme muset ještě počkat.

Dne 27.10.2022 jsme vyrazili na plánované krytí do první chovatelské stanice Kontinentálního buldoka v Německu. Snad se zadařilo a koncem roku bychom mohli přivítat náš vrh B :-)

Dne 9.10.2022 Jsme vyrazili na mezinárodní výstavu v Českých Budějovicích. Velmi pěkná výstava a opět velmi milé setkání s přáteli.

Začátkem roku 2023 plánujeme náš vrh B. Budeme krýt v Německu s nádherným pejskem Pack Leader Jack Demon.

Dne 6.3.2022 jsme se zúčastnily krajské výstavy pořádané klubem KCHMPP. Ve třídě mladých bodovaly naše holčičky.

Máme obrovskou radost. V naší chovatelské stanici můžeme přivítat náš první vrh. Jedná se o 7 holčiček a jednoho chlapečka. Všichni se mají čile k světu :-)

Nastal pro nás velký den D, progesteron vylétl vzhůru a tak jsme vyrazili za ženichem. Je jím nádherný mohutný pejsek jménem Ethánek :-).